Asset Publisher Asset Publisher

Podleśniczy Leśnictwa Zarośle na emeryturze

W dniu 26 lipca 2023 r., po ponad 44 latach pracy w Lasach Państwowych, na emeryturę przeszedł Pan Krzysztof Jasieniecki, podleśniczy Leśnictwa Zarośle.

W imieniu wszystkich pracowników podziękowania za pracę oraz najlepsze życzenia złożył Nadleśniczy Dariusz Gnaciński oraz wręczył upominek od całej załogi Nadleśnictwa Brodnica. Przybliżył też sylwetkę i przebieg pracy zawodowej Pana Krzysztofa.

Pan Krzysztof Jasieniecki po ukończeniu Technikum Leśnego w Tucholi rozpoczął pracę zawodową w należącym do Polskiego Związku Łowieckiego Ośrodku Hodowli Zwierzyny w Grodnie. Następnie po odbyciu służby wojskowej został przeniesiony na własną prośbę do Nadleśnictwa Brodnica, gdzie zajmował stanowiska m.in. podleśniczego, leśniczego ds. lasów niepaństwowych, leśniczego. Wielokrotnie odznaczany, w tym Kordelasem Leśnika Polskiego – najwyższym odznaczeniem przyznawanym w Lasach Państwowych, odznaką Za Zasługi dla Lasów Kujawsko-Pomorskich oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Naszemu Koledze Krzysztofowi gratulujemy tylu lat pracy, życząc spokojnej emerytury. Dziękując za współpracę, postawę i serce włożone w pracę leśnika, życzymy dużo zdrowia, spokoju, pomyślności w życiu osobistym oraz samych pogodnych i radosnych chwil.

Mamy nadzieję, że nie raz spotkamy się i powspominamy te lata spędzone w Nadleśnictwie Brodnica.