Asset Publisher Asset Publisher

Zasłużony odpoczynek

Praca w życiu człowieka stanowi ważny element codzienności. Najczęściej spędzamy w pracy większość naszego życia i siłą rzeczy, ma ona ogromny wpływ na kształtowanie naszej osobowości oraz postrzeganie świata.

Przychodzi jednak moment, kiedy po wielu latach zawodowych zmagań można wreszcie odejść na zasłużoną emeryturę, by dalej móc realizować się na innych już polach ludzkiej aktywności.

W dniu 17 sierpnia 2018 r. odbyło się uroczyste pożegnanie trojga wieloletnich, zasłużonych pracowników Nadleśnictwa Brodnica - Starszego Specjalisty SL - Pani Anny Strużyńskiej, Starszej Księgowej - Pani Małgorzaty Solińskiej oraz Leśniczego Leśnictwa Górale - Pana Edmunda Gruźlewskiego. Podczas części oficjalnej spotkania, Nadleśniczy Nadleśnictwa Brodnica - Pan Grzegorz Karolak podziękował za przepracowane wspólnie lata i wręczył emerytom życzenia oraz upominki od wszystkich współpracowników.

Drogie Koleżanki i Drogi Kolego, dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za Waszą rzetelną pracę i wspaniałą współpracę. Nie żegnamy się, a liczymy, że pozostaniecie w naszym leśnym gronie częstymi i zawsze mile widzianymi gośćmi.