Asset Publisher Asset Publisher

Oferta łowiecka

Organizacja polowań oraz sprzedaż trofeów i tusz zwierzyny łownej

Nadleśnictwo Brodnica oferuje usługi organizacji polowań zarówno indywidualnych, jak i zbiorowych, sprzedaż trofeów i tusz zwierzyny w OHZ Mszano.

Polowania indywidualne organizowane są dla małych grup myśliwych optymalnie 2 - osobowych. Dla polowań zbiorowych najlepsza jest grupa ok. 10–cio osobowa. Do każdego polowania zapewniany jest tłumacz języka angielskiego lub niemieckiego.

Myśliwi polujący w naszym obwodzie kwaterowani są w miejscowej bazie agroturystycznej „Dworek Polski" dysponujący 4 pokojami z indywidualnymi łazienkami. Kwatera serwuje tradycyjne polskie jedzenie, jest także możliwość ułożenia własnego menu. Do dyspozycji są także inne, liczne na Pojezierzu Brodnickim gospodarstwa agroturystyczne, dysponujące bazą noclegową, zależnie od upodobań myśliwych i możliwości ich zakwaterowania.

 

Sprzedaż bezpośrednia tusz zwierzyny łownej

W OHZ "Mszano" prowadzona jest sprzedaż bezpośrednia tusz nieoskórowanych grubej zwierzyny łownej tj. jeleni, danieli, saren oraz dzików w niżej wymienionych cenach:

  • jeleń/daniel kl. I - 12,00 zł/kg
  • jeleń/daniel kl. II - 9,00 zł/kg
  • sarna kl. I - 24,00 zł/kg
  • sarna kl. II - 18,00 zł/kg
  • dzik kl. I - 10,00 zł/kg
  • dzik kl. II - 7,50 zł/kg

Do powyższych cen doliczony zostanie podatek VAT, obowiązujący w dniu zakupu.

Osoby oraz podmioty zainteresowane zakupem tusz prosimy o wcześniejszy kontakt z koordynatorem sprzedaży, Panem Hubertem Maliną, pod numerem telefonu +48 662 275 076, w dni robocze (pn.-pt.) w godz. 8:00 - 15:00.

Zapraszamy wszystkich myśliwych oraz sympatyków łowiectwa do korzystania z naszej oferty.