Asset Publisher Asset Publisher

Emerytury nadszedł czas

W dniu 21 września 2023 r. odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej na zasłużoną emeryturę Pani Wiesi Bartczak-Obermüller, Starszej księgowej w Nadleśnictwie Brodnica.

Pani Wiesia była związana z Lasami Państwowymi oraz Leśnictwem przez ponad 40 lat. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego rozpoczęła studia magisterskie na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Poznaniu. Bezpośrednio po uzyskaniu dyplomu magistra inżyniera leśnictwa odbyła staż w Nadleśnictwie Dąbrowa, następnie pracowała na stanowisku Adiunkta oraz Podleśniczego w Leśnictwie Bzowo.

Od 1997 r. związana z Nadleśnictwem Brodnica, najpierw jako Księgowa a następie jako Starsza księgowa w Dziale finansowo-księgowym. Zawsze chętna do pomocy, wielu młodych pracowników nadleśnictwa zwracało się do Pani Wiesi po poradę, która zawsze dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem. Szanowana i lubiana przez współpracowników. Jako przedstawiciel Związków Zawodowych zawsze broniła interesów załogi.   

W dowód uznania zasług w 2020 roku Pani Wiesia została oznaczona Złotą Odznaką Zasłużony dla Leśników Polskich.

Pożegnania zawsze są trudne i pełne wzruszeń. Jednak my, pracownicy Nadleśnictwa Brodnica nie mówimy wcale „żegnaj” a „do zobaczenia!”.

Dziękując za współpracę, i okazane serce, życzymy dużo zdrowia, spokoju, pomyślności w życiu osobistym oraz samych pogodnych i radosnych chwil. Mamy nadzieję, że nie raz spotkamy się i powspominamy te wspólnie spędzone lata.